KURUMSALKURUMSAL

ŞİRKET PROFİLİ

Modern açılır kapanır pergola, tavan, kış bahçesi ve tente sistemlerinde 1976 yılından beri faaliyet gösteren firmamız, kazandığı birikimle ve tecrübeyle 2000 yılında Silivri’de üretim tesisi kurmuştur. Kurulan bu tesis sayesinde yurtiçi ve yurtdışı üretimi hız kazanmıştır. Firmamız yeni nesil mimari dış mekan kapama sistemlerini yurtiçi ve yurtdışına, Suntech ve Vera markasının kalitesi ve güvenilirliği altında satışa sunmaktadır. Profesyonel yönetim kadrosu, tecrübeli pazarlama departmanı, etkili CRM politikası ile en üst seviyede müşteri memnuniyeti elde eden firmamız, bu sayede müşteri portföyünü devamlı genişletmektedir. Firmamız, tecrübeli ve hızlı satış kanalları ile de müşterilerine kaliteli ürün ve iyi hizmet sunarken, bu anlayışı ve felsefeyi başta Avrupa olmak üzere 5 kıta – 82 ülkeye ihracat gerçekleştirerek tüm dünyaya göstermektedir. Firmamız, iş gücü ve teknolojiye yaptığı yatırımlar sayesinde modern ve yüksek kaliteli ürünleriyle iç ve dış pazarlarda adından sıkça söz ettiren bir firma konumuna gelmiştir.

Firmamız, iş gücü ve teknolojiye yaptığı yatırımlar sayesinde modern ve yüksek kaliteli ürünleriyle iç ve dış pazarlarda adından sıkça söz ettiren bir firma konumuna gelmiştir.

20.000 m2 MODERN YENİ FABRİKA

Albayrak 20.000 m2 kapalı alan modern ve teknolojik entegre üretim tesislerinde uluslararası standartlarda ürettiği modern açılır kapanır pergola, tavan, kış bahçesi ve tente sistemlerini yurtiçi ve yurtdışına, Vera ve Suntech markaları adı altında satışa sunuyor.

Fabrika Görselleri için tıklayınız

ÜRETİM ve KALİTE

Firmamız dünya pazarında sektörünün öncü firmalarından biri olmakla birlikte, yapmış olduğu tasarım çalışmaları ile sektörün geleceğine yön vermektedir. Albayrak mevcut inovasyon çalışmalarını sektör yapısını kreatif, fonksiyonel ve mimari tasarıma yönlendirmede lokomatif avantaj olarak görmektedir. Bu amaçla güçlü kadromuz ile sistem geliştirme çalışmalarımız dinamik seyir izlemektedir.

Üretim tesisimizde CAD-CAM destekli model tasarımı, CNC tezgahlarda modellere ait kalıpların üretimi, alüminyumun enjeksiyon makinelerinde dökümü, parçaların otomatik konveyorlü fırınlarda elektrostatik boyama metoduyla boyanması, üretim hatlarında parça-profillerin montajı gibi prosesler gerçekleştirilmektedir.

Uluslararası ve ulusal standartlara göre üretim yapan firmamız müşteri odaklı kalite anlayışı ile ISO 9001 sertifikası almaya uygun görülmüştür. Ayrıca, ürünlerimizin kalitesi uluslararasi tarafsız gözetim kuruluşu olan TÜV tarafından onaylanarak, CE ve TÜV GS sertifikaları ile belgelenmiştir.

ENDÜSTRİ 4.0 - Akıllı Fabrika - Yeni Nesil Üretim Teknolojileri

Albayrak, Sürdürülebilir İnovasyon Yönetimine Endüstri 4.0 ile hız katıyor.

Endüstri 4.0 vizyonunu şimdiden benimseyen firmalar arasında bulunan Albayrak sanayinin dijitalleşmesinin gelişen ekonomilere büyük katkılar sağlayacağını savunmakta ve dijitalizasyon konusunda büyük adımlar atmaktadır. Bu anlamda tüm yönetim süreçleri için otomasyon teknolojileri, iletişim ve kablosuz bilgi entegrasyonuyla bütünleştirilmiş bir süreç sunma çalışmalarını yürütmektedir. İşletmemizde kurduğumuz güçlü Endüstri 4.0 stratejisi ile sahip olduğumuz öncelikli özellikler şunlardır: seri üretim koşulları altında ürünlerin güçlü şekilde özelleştirilmesi, yenilikçi otomasyon teknolojisi, optimizasyon ve yeniden yapılandırma.

DİJİTAL PAZARLAMA

İşletmemizin süreçlerine uygun şekilde geliştirilen CRM ve ERP kaynaklı özel yazılımlar sayesinde tüm iş ve satış sonrası süreçleri dijital ortamda düzenlemekte ve bu sayede anlık ve maksimum performansta takip & raporlama imkanı elde etmekteyiz

ISO 9001 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ

Şirketimizin üst yönetimi; Şirketimizin amacını, çalışanların kültürünü, müşteri ve hak sahiplerinin beklentilerini göz önüne alarak kalite politikasını oluşturmuş ve Yönetim Kurulu onayı ile yayınlamıştır. Politikamız tüm paydaşlarımızın erişimine açık olup, paydaşlarımızın görüş-önerilerini almak ve mümkün olursa katılımları ile Yönetim Sistemimizi sürekli iyileştirmek Şirketimizin sorumluluğundadır.

Kalite politikamız; Kalite Yönetim Sisteminin şartlarına uyma ve etkinliğinin sürekli iyileştirilmesi taahhütlerini içermektedir. Ayrıca kalite hedeflerini oluştururken ve bu hedefleri amaca uygunluk adına gözden geçirirken kalite politikamız genel anlamda göz önüne alınır. Oluşturulan kalite politikası şirket (fabrika) personeline görülebilecek yerlere asılarak, eğitimler ve motivasyon toplantıları ile duyurulur.
Kalite politikamızın personel tarafından anlaşıldığından emin olunması ise; eğitimlerde bire bir sorulan sorular, yöneticiler tarafından fabrikada herhangi bir anda sorulan sorular ve yapılan iç tetkikler sonucunda ortaya konur.

GÖREVİMİZ (Misyon) :
Bir sanayi kuruluşu olarak Üst düzey gayret ve bilgi birikimi ile, teknolojik gelişmeleri de kullanarak, kaliteli, sağlam ve estetik ürünler imal etmek, ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır.

AMACIMIZ (Vizyon) :
Sektöründe lider, örnek ve saygın bir kuruluş olmak, çalışanlarına da bunun onur ve mutluluğunu yaşatmaktır.

POLİTİKAMIZ:
Biz, meslek etiği ve ahlaki değerlerimizden ödün vermeden;

  • Hedefimize ulaşmak, kalite düzeyimizi gelişen teknoloji ve müşteri beklentileri doğrultusunda iyileştirmek için tüm birimlerin aktivitelerinde ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi gerekliliklerini esas alırız.
  • Tente ve branda imalatında; sözleşme şartlarını, yasal ve diğer yükümlülükleri göz önünde bulundurarak ulusal ve uluslar arası gelişmeleri sürekli izler, geleceğimizi değişen koşullara uyumlu olarak planlarız.
  • Çağdaş, kalite standartlarında hatasız hizmet sunabileceğimiz bir sistem içinde çalışırız.
  • Çalışanlarımıza mutlu ve gurur duyacakları bir ortam sağlar, aidiyet duygusu oluştururuz.
  • Teknolojiyi ve çağdaş gelişmeleri yakından takip eden, kullanan, konusuna hakim, deneyim kazanmış elemanlar yetiştiririz.
  • Verdiğimiz hizmetin kalitesini; müşterilerimizin memnuniyetini, öneri ve şikayetlerini değerlendirerek sürekli iyileştiririz.
  • Oluşturduğumuz sürekli eğitim ve öğrenme mekanizmalarını çalışanlarımıza karşı bir sorumluk olarak kabul ederiz.
  • İşletim ve yönetim anlayışımızın temeli;  iletişim, ekip ruhu, koordinasyon, doğru yönlendirme ve müşteri odaklı bir organizasyondur.